ArGe ve Tasarım Merkezleri Kurulumu ve Sürdürülebilirliği

1 ay süreli ArGe ve Tasarım Merkezleri Kurulumu Desteği

“ArGe ve Tasarım Merkezleri Kurulumu” hizmetinin kapsamı; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği ArGe ve/veya tasarım merkezlerinden biri olmak için başvuru yapan, yapmak isteyen firmaları Bakanlığın belirlediği şartları sağlaması için hazırlamak. Başvuru yapma sürecinde ve başvuru onaylanana kadar desteklemek. Kurulması gerekli altyapılar hakkında bilgilendirmektir.

1 yıl süreli ArGe ve Tasarım Merkezleri Sürdürülebilirliği

İsterseniz, ArGe veya Tasarım merkezinizin kurulumu sonrasında beraberce belirleyeceğimiz bir süre boyunca yanınızda olalım ve ArGe Merkezi sürdürülebilirliği için şirket büyüme hedeflerinizle uyumlu, doğru ArGe stratejilerinin seçilmesinde yardımcı olalım.

Çalışılacak projelerin, işe alınacak ArGe personelinin, izlenecek yayın ve konferansların bu stratejilerle ilişkilendirilmesinde yararlanılacak bir yol haritasını beraberce oluşturalım. ArGe muhasebenizi, periyodik raporlarınızı uzman kadromuzla yapılandıralım. Arge merkeziniz yarattığı katma değerle şirket sürdürülebilirliği için temel taşınız olsun.

ArGe süreç performanslarını ölçerek geliştirmeye açık yönlerin belirlenmesi, eğitim ve destek verilmesi konusunda yardımcı olalım.

Kısacası bu hizmeti ideal şartlarda bir yıl süreli veya şirketinizin sürece hakimiyet konusunda rahat hissettiği ana kadar verelim.